اطلاعیه مهم در خصوص تغییر ساعت امتحانات

 | تاریخ ارسال: 1401/10/17 | 

توجه                                                                                                                                                       توجه
اطلاعیه مهم

 

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند ساعت شروع امتحانات نوبت صبح به شرح ذیل تغییر پیدا کرد( ۳۰ دقیقه زودتر شروع خواهد شد) :


از    ۸:۳۰ به ۸     و      ۱۰:۳۰ به ۱۰     انتقال یافت.

همچنین کلیه دانشجویان محترم لطفا به نکات زیر در خصوص امتحانات دقت نمایید.

۱- کارت ورود به جلسه را از طریق سیستم گلستان(شماره گزارش ۴۲۸)پرینت گرفته و در ایام امتحانات به همراه خود داشته باشید.شماره صندلی هر آزمون در کارت ورود به جلسه ثبت شده است.

۲- به همراه داشتن تلفن همراه و در صورت مشاهده هر گونه استفاده یا در دست داشتن موبایل به منزله تقلب محسوب می شود.لذا در امتحاناتی که نیاز به ماشین حساب می باشد تحت هیچ شرایطی امکان استفاده از گوشی امکان پذیر نیست.

۳- دانشجویان گرامی در راس ساعت امتحان در محل برگزاری امتحانات مستقر گردند.عواقب ناشی از تاخیر در حضور به عهده دانشجو می باشد.

۴-در صورت غیبت در امتحان به علت بیماری و یا هر دلیل پزشکی دیگر ،می بایست حداکثر ۷۲ ساعت پس از تاریخ امتحان مدارک پزشکی را از طریق سامانه گلستان قسمت پیشخوان خدمت بارگذاری نموده و درخواست حذف پزشکی خود را ثبت نمایند. در غیر این صورت نمره صفر منظور خواهد شد.
CAPTCHA
دفعات مشاهده: 283 بار   |   دفعات چاپ: 5 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر